O nás

KVALITA JE NAŠE MOTTO

Společnost BODYTRUCK spolupracuje s největším výrobcem pojízdných prodejen v celé Evropě, společností BORCO-HÖHNS. Základem úspěchu je prvotřídní kvalita, vysoká užitná hodnota, špičkový servis a poprodejní služby.

Počátky společnosti BORCO-HÖHNS sahají do roku 1954, kdy Richard Höhns se třemi zaměstnanci založil továrnu na zemědělské a automobilové přívěsy. Dnes je společnost BORCO-HÖHNS se sídlem v Rotenburgu an der Wümme (Německo) nesporným lídrem na trhu v mobilním prodeji nejen v Německu, ale i v celé Evropě .

Náš příběh o úspěchu je příběhem o úspěchu našich zákazníků. Protože jsme vždy přizpůsobili náš vývoj potřebám našich zákazníků. S nadšením na každý detail, který podporuje prezentaci produktu, technologii, pohodlí a prodej. Společně s našimi zákazníky jsme vyvinuli mnoho inovací, které se neustále vyvíjí.

BORCO-HÖHNS je automobilka se zcela vlastní výrobou. Komplexní kontroly kvality a rozsáhlé testy zajišťují maximální funkčnost, spolehlivost při zachování vysoké hodnoty. Každé prodejní vozidlo BORCO-HÖHNS je tedy investicí, která se vyplatí – ať už jde o levnější sériové vozidlo nebo individuální stavbu dle požadavků konečného uživatele.

Uspokojit zákazníky je naše prvotní motto. Naší úlohou je poskytnout Vám dokonalý nástroj pro mobilní prodej. Jsme hrdí na více než 10 000 zákazníků BORCO-HÖHNS – od tradičního rodinného podniku až po mladého potravinářského truckera, s nimiž máme čest spolupracovat.

www.borco.de